Forma cukiernicza silikonowa 24x10 cm Moul Flex de Buyer

Kod produktu: D-1984-24
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 18 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 118,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma cukiernicza silikonowa 24x10 cm Moul Flex de Buyer. Foremka do ciasta Moul'flex z zaokrąglonymi rogami, idealna do robienia pikantnych lub słodkich ciast, ciast marmurkowych, ciast czekoladowych... Odpowiednia do przygotowywania zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Czarny silikon: pochłania ciepło i równomiernie je rozprowadza; bardzo dobra karmelizacja wypieków. Wysokiej jakości, czysty silikon platynowy: bardzo elastyczna forma; gwarantowany brak nadtlenków. Solidny: wytrzymuje temperatury od -40°C do +280°C. Gładka powierzchnia wewnętrzna: naturalnie nieprzywierająca.

Nasmaruj przed pierwszym użyciem. Pieczenie w tradycyjnym piekarniku, kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej. Nie podgrzewaj pustej formy. Nie umieszczaj na grillu. Nie używaj ostrych przedmiotów. Wskazówka: połóż formę na ruszcie lub perforowanej blasze do pieczenia, aby uzyskać lepszy przepływ gorącego lub zimnego powietrza.

  • Materiał: silikon
  • Długość: 24 cm
  • Szerokość: 10,5 cm
  • Wysokość: 6,5 cm
  • Pojemność: 1,4 Litra
  • Wymiary zewnętrzne: 27 x 14 x 6,6 cm
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma cukiernicza silikonowa 24x10 cm Moul Flex de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@