Diamentowy musak do ostrzenia noży kuchennych Global 25,5cm

Kod produktu: G-75
CENA: 429,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Diamentowy musak (pręt ostrzący) marki Global to wysokiej klasy narzędzie do podostrzania dobrych jakościowo noży kuchennych ze stali nierdzewnej. Solidny pręt ze stali nierdzewnej pokryto drobinami z diamentu syntetycznego, który jest materiałem niezwykle wytrzymałym i twardym. Dodatkowa powłoka z chromu technicznego zwiększa odporność ostrzałki na zużycie i zapewnia optymalne efekty ostrzenia.

Diamentowy musak to jedna z najszybszych i najskuteczniejszych metod wyrównania krawędzi tnącej, nawet w nożach wykonanych z bardzo twardej stali. Zaleca się regularne podostrzanie noża po każdym dłuższym okresie cięcia. Tradycyjne noże japońskie, które mają szlif jednostronny, powinno się ostrzyć wyłącznie na kamieniu ceramicznym.

  • Długość bez rączki: 25,5cm
  • Materiał: stal nierdzewna, diament syntetyczny

Kategorie, w których występuje produkt:

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@