Zester tarka kuchenna Premium Microplane Funky Spring Flower

Kod produktu: 53220E
Marka: Microplane
CENA: 99,95 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zester tarka kuchenna Premium Microplane Funky Spring Flower to produkt, który jest prawdopodobnie najlepszym zesterm do warzyw i serów. Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i kucharzy hobbystów. Słynne, drobne ostrze Microplane tworzy bardzo delikatne paseczki, które są idealne do wszystkiego, co chcesz mieć drobno starte. Użytkowanie tarek Microplane nie wymaga użycia siły i staje się łatwe i przyjemne. Brak uchwytu, to niewielka waga tarki, a jej perfekcyjna ostrość sprawiają, że ścierany produkt nie jest rozrywany, ani strzępiony, zachowuje swój smak i aromat. Tajemnica ostrości tarek Microplane tkwi w opatentowanej technologii trawienia chemicznego powierzchni tnących.

Zastosowanie: parmezan, trufle, imbir, skórka cytryny, skórka limonki, twardy ser, gałka muszkatołowa, czosnek, skórka pomarańczy, czekolada, kora cynamonu.

  • Długość: 32,5 cm
  • Szerokość: 3,5 cm
  • Powierzchnia robocza: 20,3 x 2,5 cm
  • Długie, ultra ostre ostrze ze stali nierdzewnej 18/8 – wyprodukowane w USA
  • Myć ręcznie (produkt można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania najlepszych właściwości tnących zaleca się mycie ręczne. Mycie jest wyjątkowo łatwe, wystarczy przepłukać tarkę pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.)
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Zester tarka kuchenna Premium Microplane Funky Spring Flower

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Microplane to profesjonalne tarki, dzięki którym wzmocnisz smak i aromat przygotowywanych potraw. Podczas, gdy większość producentów tarek opiera się na technologii wytłaczania metali, przez co krawędzie tnące są nieefektywne, Micoroplane tworzy precyzyjne, ostre jak brzytwa zęby, z wykorzystaniem procesu trawienia chemicznego.

NEWSLETTER
@