Stalowa tarka kuchenna czterostronna RazorTech Lurch

Kod produktu: LU-00240250
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Tarki do warzyw, przypraw i sera

Opis produktu

Stalowa tarka kuchenna czterostronna RazorTech Lurch, wyposażona w pięć rodzajów ostrzy. Ostrza RazorTech wykonane są metodą fotochemiczną – dziurki nie są wytłaczane w stali lecz wytrawiane w procesie, który początkowo służył do produkcji mikroprocesorów.

Ścierane na niej warzywa są cięte, a nie ścierane tak jak w większości produktów dostępnych na rynku, co ogranicza ilość soków przywierających do stali, pozwalając startym produktom na zachowanie esencji smaku. Wygodna rączka i nóżki antypoślizgowe zapewniają stabilność podczas użytkowania. Można ją myć w zmywarce, producent rekomenduje jednak mycie ręczne dla dłuższego zachowania ostrości. Rodzaje ostrzy:

  1. duże ostrza do warzyw i sera
  2. średnie ostrza do skórki cytrusów
  3. małe ostrza do gałki muszkatołowej, parmezanu i czekolady
  4. ostrze do plastrowania
  5. dwustronne ostrza do szybkiego tarcia dużej ilości składników

RazorTech - to technologia ostrzy, która wyznacza nowe standardy

Szukasz idealnego narzędzia do starcia gałki muszkatołowej, parmezanu lub czekolady? A może chcesz zetrzeć pomarańczowe lub cytrynowe skórki? Czterostronna tarka Razor Tech z czterema powierzchniami tnącymi oferuje możliwość drobnego lub grubego starcia i rozdrobnienia składników. Oszczędza miejsce w Twojej kuchni i doskonale Cię przygotowuje do wszystkich zadań związanych ze ściaraniem warzyw i owoców.

Ergonomicznie ukształtowana rączka i szerszy kształt podstawy zapewniają stabilną pozycję stojącą i umożliwiają bezpieczną i czystą pracę. Tarcze tnące Lurch przekonują Cię specjalną, bardzo ostrą technologią ostrzenia RazorTech. W tym procesie powierzchnia ze stali nierdzewnej nie jest wykrawana, ale wytrawiana dokładnie w specjalnym procesie. Powoduje to, że krawędzie ostrzy są szczególnie ostre, a tarki tną składniki na małe kawałki, zamiast je ścierać.

Pierwotnie proces ten wywodził się z produkcji mikrokomputerowych części i został dalej opracowany przez firmę Lurch, aby wprowadzić nowy wymiar ostrości do swojej kuchni. Technologia ostrzy RazorTech sprawia, że ​​nasze tarki są profesjonalnym narzędziem kuchennym i zapewniają doskonałe rezultaty bez większego wysiłku. Ponadto technika cięcia zapobiega przywieraniu olejków eterycznych pomarańczy lub cytryny do tarki.

  • Wymiary: 23 x 10,5 x 8,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna 18/10
NEWSLETTER
@