Suszarka do sałaty stalowa 6 Litrów OXO

Kod produktu: 1071497V2MLNYK
Marka: OXO
CENA: 332,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Suszarka do sałaty stalowa 6 Litrów OXO. Elegancka odmiana popularnej wirówki do sałaty OXO. Suchą sałatę do posiłku przygotujesz bardzo szybko, wystarczy naciśnięcie miękkiego, antypoślizgowego przycisku. Antypoślizgowa podstawa utrzymuje misę stabilnie na blacie, a wbudowany przycisk hamulca zatrzymuje suszarkę. Miska ze stali nierdzewnej o pojemności 6 Litrów, jest także idealna do serwowania sałatek, a kosz z tworzywa sztucznego o pojemności 4,68 Litra, może służyć jako durszlak. Pokrywę można zdjąć, aby ułatwić czyszczenie. Suszarka posłuży Ci jako naczynie do przechowywania umytej i osuszonej sałaty w lodówce. Węwnętrzny kosz zapobiega stykaniu się przechowywanej sałaty ze ściankami misy, co zapewnia cyrkulację powietrza i zapobiega procesowi jej gnicia.

Wyposażona w opatentowany mechanizm napędzający typu bączek. Suszarkę można obsługiwać jedną ręką. Do zatrzymania suszenia służy komfortowy przycisk. Przezroczyste wieczko suszarki można rozłożyć na części, aby łatwo je oczyścić.

  • Średnica: 26,5 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Pojemność kosza: 4,68 Litra
  • Pojemność stalowej misy: 6 Litrów
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce na górnej półce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Suszarka do sałaty stalowa 6 Litrów OXO

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@