Suszarka do sałaty 5,9 Litra OXO Good Grips zielona

Kod produktu: 1266080MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 162,00 zł
ILOŚĆ: -+

Suszarka do sałaty 5,9 Litra OXO Good Grips zielona. Elegancka wersja popularnej, zielonej wirówki do sałaty OXO. Suchą sałatę do posiłku przygotujesz bardzo szybko, wystarczy naciśnięcie miękkiego, antypoślizgowego przycisku. Miska o pojemności prawie 6 Litrów, jest także idealna do serwowania sałatek, a kosz z tworzywa sztucznego o pojemności 4,68 Litra, może służyć jako durszlak. Pokrywę można zdjąć, aby ułatwić czyszczenie. Suszarka posłuży Ci jako naczynie do przechowywania umytej i osuszonej sałaty w lodówce. Węwnętrzny kosz zapobiega stykaniu się przechowywanej sałaty ze ściankami misy, co zapewnia cyrkulację powietrza i zapobiega procesowi jej gnicia.

Wyposażona w opatentowany mechanizm napędzający typu bączek. Suszarkę można obsługiwać jedną ręką. Do zatrzymania suszenia służy komfortowy przycisk. Przezroczyste wieczko suszarki można rozłożyć na części, aby łatwo je oczyścić.

  • Średnica: 26,6 cm
  • Wysokość: 15,2 cm
  • Pojemność kosza: 4,68 Litra
  • Pojemność misy: 5,9 Litra
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce na górnej półce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Suszarka do sałaty 5,9 Litra OXO Good Grips zielona

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  26-05-2021   Adam

Duża suszarka odwirowująca wodę ze świeżo umytej sałaty sprawdza się doskonale. Polecam ją, a także inne akcesoria z tej marki, szczeólnie pojemniki próżniowe z filtrem węglowym.


Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@