Suszarka do sałaty 5,9 Litra OXO Good Grips zielona

Kod produktu: 1266080MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 162,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Suszarka do sałaty 5,9 Litra OXO Good Grips zielona. Elegancka wersja popularnej, zielonej wirówki do sałaty OXO. Suchą sałatę do posiłku przygotujesz bardzo szybko, wystarczy naciśnięcie miękkiego, antypoślizgowego przycisku. Miska o pojemności prawie 6 Litrów, jest także idealna do serwowania sałatek, a kosz z tworzywa sztucznego o pojemności 4,68 Litra, może służyć jako durszlak. Pokrywę można zdjąć, aby ułatwić czyszczenie. Suszarka posłuży Ci jako naczynie do przechowywania umytej i osuszonej sałaty w lodówce. Węwnętrzny kosz zapobiega stykaniu się przechowywanej sałaty ze ściankami misy, co zapewnia cyrkulację powietrza i zapobiega procesowi jej gnicia.

Wyposażona w opatentowany mechanizm napędzający typu bączek. Suszarkę można obsługiwać jedną ręką. Do zatrzymania suszenia służy komfortowy przycisk. Przezroczyste wieczko suszarki można rozłożyć na części, aby łatwo je oczyścić.

  • Średnica: 26,6 cm
  • Wysokość: 15,2 cm
  • Pojemność kosza: 4,68 Litra
  • Pojemność misy: 5,9 Litra
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce na górnej półce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Suszarka do sałaty 5,9 Litra OXO Good Grips zielona

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  26-05-2021   Adam

Duża suszarka odwirowująca wodę ze świeżo umytej sałaty sprawdza się doskonale. Polecam ją, a także inne akcesoria z tej marki, szczeólnie pojemniki próżniowe z filtrem węglowym.


Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@