Spiralizer i tarki do warzyw OXO Good Grips

Kod produktu: 11243900MLNYK
Marka: OXO
CENA: 178,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Spiralizer i tarki do warzyw OXO Good Grips - trzy-w-jednym narzędziu jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego przygotowywania posiłków. Dzięki trzem ostrzom możesz wykonać prawie każde zadanie kuchenne bez konieczności zabrudzania arsenału narzędzi kuchennych. Spiralizer tworzy jednolite makarony warzywne z cukinii, marchwi i innych, krajalnica zapewnia równomierne plastry owoców i warzyw, średnia tarka tworzy puszyste wiórki z twardych serów i czekolady, a gruba tarka jest idealna do półmiękkiego sera, masła, cebula i więcej.

Antypoślizgowe nóżki utrzymują pojemnik na stałym poziomie, a uchwyt na żywność chroni dłoń podczas krojenia. Pojemnik mierzy i zbiera pożywienie, a także dwukrotnie służy jako wieczko podczas przechowywania ostrzy w zestawie.

 1. tarka żółta - średnie oczka - do twardych serów, czekolady, cytryny;
 2. pomarańczowa tarka - większe oczka - do półmiękkich serów, masła, cebuli, ziemniaków, marchwi;
 3. czerwone ostrze do plasterkowania obórków, cukinii, kapusty;
 4. zielona tarka - spiralizer - do słodkich ziemniaków, cukinii, buraków i innych warzyw, z których można wykonać "spaghetti".
 • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
 • Wymiary:
  • długość: 25 cm
  • szerokość: 10 cm
  • wysokość: 11cm
 • Można myć w zmywarce na górnej półce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Spiralizer i tarki do warzyw OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@