Pojemnik kuchenny 1 Litr - stal nierdzewna - Lurch

Kod produktu: LU-00240892

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pojemniki metalowe do kuchni na produkty sypkie

Opis produktu

Pojemnik kuchenny 1 Litr - stal nierdzewna - Lurch. Kto tego nie doświadcza? Przed gotowaniem głód był ogromny. I smakowało wyśmienicie. Niemniej jednak zostało jeszcze trochę jedzenia. Gdzie umieścić pyszne pozostałości po posiłku? W lodówce czy raczej zamrozić? Zabierzesz go ze sobą jutro do pracy, czy dasz go swojemu synowi, żeby mógł zjeść coś porządnego w swojej jaskini? Nie możemy odpowiedzieć na te pytania. Ale dzięki pojemnikowi Lunchbox to żaden problem!

Do przechowywania, zamrażania i transportu żywności.

Bezpieczny Lunchbox jest idealny do bezpiecznego przechowywania żywności i przekąsek, które już zostały przygotowane. Nie ma znaczenia, czy schowek znajduje się w spiżarni, czy w lodówce. Bezproblemowe jest również zamrażanie w zamrażarce. Pojemnik ze stali nierdzewnej może być również doskonale wykorzystany do transportowania żywności. Plastikowa pokrywa z czterema klipsami zamyka pudełko bezpiecznie i hermetycznie - Safety Lunchbox jest w 100% szczelny. Ponieważ schładzanie żywności może wytworzyć podciśnienie, w pokrywce zamontowany jest zawór próżniowy. Dzięki temu możesz otworzyć pudełko na lunch w dowolnym momencie bez problemów.

W przypadku pojemników kuchennych wybieramy stal nierdzewną. Nawet przy silnie plamiącej żywności, czyszczenie nie stanowi problemu. Stal nierdzewna ma doskonałe właściwości higieniczne, jest żaroodporna - więc w nagłych wypadkach możesz podgrzać jedzenie bezpośrednio w pojemniku. Oczywiście pudełko ze stali nierdzewnej i przezroczysta plastikowa pokrywa są całkowicie bezwonne, neutralne w smaku i oczywiście wolne od BPA.

Nic więc nie stoi na przeszkodzie (podgrzanym), kulinarnym przysmakom - smacznego!

  • Wymiary: 17 x 12 x 8,5 cm
  • Pojemność: 1 Litr
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA, stal nierdzewna 18/8
  • Można myć w zmywarce
NEWSLETTER
@