Młynek do przypraw 14 cm Java de Buyer bukowy

Kod produktu: D-C045-140101
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 139,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do przypraw 14 cm Java de Buyer bukowy. Użyte do produkcji drewno bukowe jest certyfikowane PEFC i pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Grubość mielenia reguluje się płynnie za pomocą górnej nakrętki. Wyposażony w opatentowany mechanizm stalowy. Dwa różne pierścienie zębate prowadzą ziarna pieprzu i utrzymują je, gdy pękają. Są różnie ukształtowane i utwardzone, dzięki czemu są wyjątkowo ostre i prawie niezniszczalne.

Drewno używane do produkcji młynka jest cięte na kwadraty i suszone przez kilka lat. Dopiero wtedy jest gotowe do toczenia w tokarni . Po tym etapie produkcji drewno pozostaje naturalne, lakierowane lub lakierowane na zewnątrz.

Młynek o delikatnie zaokrąglonych krzywiznach. Zapewnia dobry chwyt, ma wygodny rozmiar i jest bardzo przydatny w kuchni i na stole. Wygodny, klasyczny młynek z drewna bukowego. Ponadczasowy kształt to hołd kulinariom francuskim i ich nadrzędnym wartościom: smakom i autentyczności.

  • Materiał: 100% drewno bukowe ze zrównoważonej, francuskiej gospodarki leśnej
  • Wysokość: 14 cm
  • Średnica: 4,7 cm
  • Spełnia wymagania grande cuisine
  • Wyprodukowano we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do przypraw 14 cm Java de Buyer bukowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@