Ręczny młynek do chilli 14cm Peugeot Ouessant

Kod produktu: PG-29050
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 143,10 zł 159,00
Promocja obowiązuje do: 2019-03-26
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Ręczny młynek do chilli 14cm Peugeot Ouessant. Młynek ma mnóstwo ciepła i smaku! Mechanizm przeznaczony specjalnie do mielenia suszonych papryczek chilli uwalnia całe aromatyczne piękno tej przyprawy.

Młynek do papryczki chilli Ouessant dodaje smaku do twoich kreacji kulinarnych. Zaprojektowany specjalnie do mielenia tej ekstrawaganckiej i barwnej przyprawy, młynek Ouessant posiada system wstępnego mielenia i mechanizm przeznaczony do przetwarzania całych, suchych papryczek chili.

Jego akrylowy korpus idealnie pasuje do blasku jego głowicy ze stali nierdzewnej. Przezroczysta obudowa ujawnia charakter utrzymanych w nim chilli. Ergonomia tego kompaktowego, ręcznego młynka jest idealna. Dostosuj rozmiar frezu za pomocą prostego obrotu pokrętła znajdującego się na górze młynka. Im ciaśniejsze pokrętło, tym drobniejszy proszek. Podobnie jak w przypadku wszystkich młynków Peugeot, mechanizm ma dożywotnią gwarancję. Młynkiem Ouessant odkryj prawdziwy smak i ciepło mielonej papryki chili.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie tradycyjnego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, stal nierdzewna
  • Mechanizm: tradycyjny, stalowy
  • Wysokość: 14cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@