Młynek do ziół i przypraw Kyocera The everything mill mechanizm ceramiczny

Kod produktu: CM-20C-BK
Marka: Kyocera
  opinie: 3   czytaj opinie
Dostępna ilość: 10 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 149,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do ziół i przypraw Kyocera The everything mill mechanizm ceramiczny. Sól morska, także mokra, kamienna, ziarna pieprzu, nasiona... tym młynkiem można mielić wszystko. Posiada on całkowicie ceramiczny mechanizm bez grama stali, więc nie wchodzi w reakcje z mielonymi przyprawami, nie rdzewieje, a mielone w nim zioła zachowują naturalny, pełny aromat. Wyposażony w szklany pojemnik wielokrotnego użytku, który można myć w zmywarce.

Dodatkowo, mechanizm jest umieszczony w górnej części, więc nie zabrudzi stołu po odłożeni, a pokrywka zabezpiecza sól i zioła przed zwilgotnieniem oraz zwietrzeniem.

Młynek do wszystkiego - posiada duży zakres regulacji mielenia - może mielić zarówno drobniutko -na pył, jak i rozcierać na grubo - jak moździerz.

  • Materiał: tworzywo sztuczne ABS, stal nierdzewna, szkło
  • Mechanizm: ceramika cyrkonowa
  • Regulacja: płynna
  • Wysokość: 15,5 cm
  • Średnica góra: 5 cm
  • Średnica dół: 6 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do ziół i przypraw Kyocera The everything mill mechanizm ceramiczny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  02-02-2022   Grzegorz

PROFESKA! Młynek bardzo dobrej jakości.

  06-05-2020   Marzena C.

Profesjonalny młynek do ziół od japońskiej marki. Gorąco polecam.

  27-04-2020   Alu

Czuć w dłoni, że jest to japońska marka, przemyślany młynek z dobrej jakości materiałów. Mogę go polecić z czystym sumieniem.


Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@