Młynek do gałki muszkatołowej Tidore Peugeot

Kod produktu: PG-19501
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 209,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do gałki muszkatołowej Tidore Peugeot. Niezbędne narzędzie do celów kulinarnych, może pomieścić do 8 kulek gałki. Ręczny młynek nutmegowy łączy w sobie piękno i wydajność.

Wielcy kucharze i entuzjaści gotowania wiedzą prawdę: nic nie jest lepsze niż szczypta świeżo zmielonej gałki muszkatołowej, aby subtelnie ulepszyć słodkie lub pikantne danie. Młynek do gałki muszkatołowej Peugeot Tidore jest genialny. Potężny pazur i podwójne ostrze oraz tarka, obracają się w tym samym czasie tworząc bardzo cienki proszek z gałki muszkatołowej w mgnieniu oka.

Wystarczy obrócić uchwyt, aby czerpać korzyści ze wszystkich smaków gałki muszkatołowej, bez ryzyka uszkodzenia palców. Obudowa uformowana w kształt gałki muszkatołowej, o całkowicie przezroczystym i ponadczasowym wyglądzie, górna część młynka Tidore może pomieścić do 8 gałek muszkatołowych.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni.
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: ABS, stal nierdzewna
  • Wysokość: 11 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek do gałki muszkatołowej Tidore Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@