Młynek do pieprzu długiego, kardamonu, anyżu, tonka Peugeot Isen

Kod produktu: PG-35396
  opinie: 4   czytaj opinie
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 312,40 zł 355,00
Promocja obowiązuje do: 2020-09-27
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do pieprzu długiego, kardamonu, anyżu, tonka Peugeot Isen. Obudowa w stylu retro z drewna i stali nierdzewnej. Wydajny mechanizm opracowanym specjalnie do mielenia ziół, których nie zmielisz zwykłym młynkiem, będzie niezwykle cenny dla tych, którzy są zaangażowani w tworzenie zdrowej żywności. Wyposażony w regulację stopnia mielenia. Zestaw zawiera akcesoria czyszczące.

Młynek Isen Peugeot to prawdziwa innowacja. Mechanizm tego młynka został specjalnie zaprojektowany do mielenia pieprzu o wielkich ziarnach - jest odpowiedni dla ich konsystencji i twardości. Mechanizm można całkowicie usunąć w celu szybkiego, dokładnego oczyszczenia. Jego konstrukcja, łącząca stal nierdzewną i drewno (z lasów Franche-Comté) czyni go wspaniałym narzędziem kuchennym.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 16 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@