Młynek do ziół i przypraw Kyocera The everything mill, stal nierdzewna

Kod produktu: CM-30SS
Marka: Kyocera
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do ziół i przypraw Kyocera The everything mill z mechanizmem ceramicznym. Sól morska, także mokra, kamienna, ziarna pieprzu, nasiona... tym młynkiem można mielić wszystko. Posiada on całkowicie ceramiczny mechanizm bez grama stali, więc nie wchodzi w reakcje z mielonymi przyprawami, nie rdzewieje, a mielone w nim zioła zachowują naturalny, pełny aromat. Wyposażony w szklany pojemnik wielokrotnego użytku, który można myć w zmywarce.

Dodatkowo, mechanizm jest umieszczony w górnej części, więc nie zabrudzi stołu po odłożeni, a pokrywka zabezpiecza sól i zioła przed zwilgotnieniem oraz zwietrzeniem.

Młynek do wszystkiego - posiada duży zakres regulacji mielenia - może mielić zarówno drobniutko -na pył, jak i rozcierać na grubo - jak moździerz.

  • Materiał: tworzywo sztuczne ABS, stal nierdzewna, szkło
  • Mechanizm: ceramika cyrkonowa
  • Regulacja: płynna
  • Wysokość: 16 cm
  • Średnica góra: 5 cm
  • Średnica dół: 6 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do ziół i przypraw Kyocera The everything mill, stal nierdzewna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  15-05-2020   Mar

ok, dobrze wykonany,


Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@