Młynek do gałki muszkatołowej Peugeot Daman U-Select

Kod produktu: PG-33088
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 269,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nowoczesny młynek do gałki muszkatołowej Daman o wysokości 15cm. Wykonany z transparentnego akrylu, co ułatwia kontrolowanie zawartości. W młynku usunięty został centralny, stalowy wałek, który zwykle widoczny jest w tego rodzaju produktach. Marka Peugeot tak zaprojektowała ten model młynka, aby nic nie zakłócało jego wyjątkowego stylu. Napełnianie jest niezwykle proste - wystarczy unieść górną pokrywę, która przymocowana jest za pomocą magnesu. Młynek wyposażony zostałw w opatentowany, stalowy mechanizm mielący U-Select, który pozwala na ustawienie dokładnej grubości rozdrabniania jednym ruchem ręki. Gałka muszkatołowa to cenna przyprawa o wyjątkowo intensywnym smaku i aromacie. Najlepszy sposób na wydobycie jej cennych walorów to dodanie do potrawy świeżo zmielonych nasion muszkatołowca. Tylko w takiej postaci wydobędziemy z nich najcenniejsze walory o jakich marzymy. Aby dokonać tego bez najmniejszego wysiłku wystarczy, że użyjesz tego młynka.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.

2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni

3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, stal nierdzewna
  • Pokrywa magnetyczna
  • Mechanizm: U-Select - stal nierdzewna
  • Wysokość: 15cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do gałki muszkatołowej Peugeot Daman U-Select

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@