Młynek do lasek cynamonu - shaker Lanka Peugeot

Kod produktu: PG-36904
  opinie: 4   czytaj opinie
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 260,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do lasek cynamonu - shaker Lanka Peugeot to zaskakująca, zabawna innowacja metyoda mielenia całych paluszków cynamonu (do 6 cm długości). Unikalna kombinacja shakera i młynka pozwala najpierw rozbić laski cynamonu, zanim zostaną dokładnie zmielone w mechanizmie Peugeot.

Kierowana ciągłym dążeniem marki do dostarczania entuzjastom przypraw najbardziej innowacyjnych produktów, Lanka jest pierwszym młynkiem Peugeot do mielenia lasek cynamonu. Oryginalna technika zapewnia idealne mielenie. Pomysłowe połączenie shakera i młynka pozwala najpierw wstrząsnąć, aby zmiażdżyć laski cynamonu stalową kulką, a następnie bardzo drobno zmielić kawałki cynamonu w mechanizmie. Pełne wykorzystanie niepowtarzalnego smaku świeżo zmielonego cynamonu nie może być łatwiejsze. Uwolnij swoją wyobraźnię i przenieś swoje słodkie i pikantne potrawy na wyższy poziom dzięki pomarańczowym i lekko drzewnym nutom tej słodkiej, ciepłej przyprawy.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: stal nierdzewna, ABS
  • Wysokość: 22 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@