Młynek do pieprzu Zanzibar Peugeot u'Select - zestaw z pieprzem

Kod produktu: PG-31459
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 269,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do pieprzu Zanzibar Peugeot u'Select - zestaw z trzema rodzajami pieprzu. Wymienne zbiorniki z wyjątkowymi przyprawami to prawdziwa podróż do serca najrzadszych odmian pieprzu. Do młynka można dokupić wiele wyjątkowych odmian przypraw wyselekcjonowanych przez markę Peugeot, każda z przypraw sprzedawana jest w specjalnym zbiorniczku pasującym do tego młynka. Zanzibar odkrywa bogactwo pieprzu poprzez wybór najlepszych pieprzy o wyjątkowych smakach oraz oryginalne rodzaje soli pochodzących z 5 kontynentów.

Koneserzy wiedzą, że rodzajów pieprzu jest wiele. Zanzibar Pepper Bar to prawdziwa innowacja firmy Peugeot, zaprasza do spróbowania niezwykłego pieprzu w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Młynek posiada wymienny zbiornik na pieprz i opatentowany system u'Select do indywidualnej regulacji poziomu mielenia. Po prostu zmień zbiorniczek, aby zmienić przyprawę!

Pudełko zawiera 3 zbiorniki z różnymi pieprzami (czarny pieprz Kampot z Kambodży; biały pieprz Sikara z Madagaskaru; dziki pieprz czarny Voatsiperifery z Madagaskaru) wszystkie wybrane przez francuskiego mistrza przypraw Gérarda Vivesa. Zawiera również książkę ekskluzywnych przepisów i tacę prezentacyjną, dzięki czemu doznanie jest kompletne.

  • Materiał: ABS
  • Mechanizm: u'Select
  • Wysokość: 12 cm
  • Zestaw: młynek, tacka, trzy pojemniki z przyprawami, broszura z poradami i przepisami (w języku angielskim)
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do pieprzu Zanzibar Peugeot u'Select - zestaw z pieprzem

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-05-2020   Zofia

Dobry młynek. Szybka dostawa.


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@