Młynek do papryczki chilli Oleron Peugeot akryl / drewno

Kod produktu: PG-28428
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 229,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do papryczki chilli Oleron Peugeot akryl / drewno. Przeznaczony do mielenia suszonej papryki chili, młynek Oléron z zakrętką w kolorze czekoladowym ma dużo ciepła i aromatu. Lekki skręt w przezroczystej obudowie wywołuje ruch i gra subtelnie ze światłem.

Młynek do chilli Oléron został zaprojektowany tak, aby uprościć mielenie ostrych papryczek. Opatentowany mechanizm, który ma dożywotnią gwarancję, przemieszcza papryczkę chili przed jej drobnym zmieleniem. Idealny do przyprawiania niektórych potraw! Ten kompaktowy młynek o eleganckiej sylwetce składa się z przezroczystego korpusu z lekkim skrętem i główką z drewna w kolorze czekolady. Idealnie pasuje do młynka do pieprzu lub młynka solnego z tej samej kolekcji, aby stworzyć razem wykwintny duet.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie tradycyjnego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, drewno bukowe
  • Mechanizm: tradycyjny, stalowy
  • Wysokość: 14 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do papryczki chilli Oleron Peugeot akryl / drewno

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@