Tarka żeliwna do przypraw, tłuczek z miseczką i bukową pokrywką Zassenhaus

Kod produktu: ZS-076080
Marka: Zassenhaus
CENA: 199,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Tarka żeliwna do przypraw i ziół, tłuczek z miseczką i bukową pokrywką Zassenhaus. W tłuczku znajduje się pojemnik do przechowywania przygotowanej mieszanki. Tarka do przypraw z żeliwa łączy w sobie dwie cechy - idealne przechowywanie i rozdrabnianie ziół. Uzyskasz z jej pomocą równomierne mielenie i hermetyczne przechowywanie w naturalnym materiale. Pomysł na osobisty prezent dla każdego kucharza, zarówno hobbystycznego jak i profesjonalisty. Kształ i wielkość sprawia, że dobrze leży w dłoni. Dzięki dużej wadze i zaokrąglonym krawędziom, masywnego żeliwa, użytkowanie jest bardzo łatwe. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Moździerz do przypraw firmy Zassenhaus wykonany z litego żeliwa łączy naturalny materiał i doskonałą funkcjonalność. Ze względu na znaczną wagę około 1 kg dobrze leży w dłoni. Wewnętrzne dno miski i spód o kształcie dokładnie dopasowanego stożka mielącego są z grubsza ryflowane, dzięki czemu po prostu obracają się między sobą. Zetrzesz w nim pieprz, nasiona gorczycy, przyprawy, suszone zioła, ale także oleiste produkty bez wysiłku, równomiernie i delikatnie.

Dobrze przylegająca pokrywa, wykonana z drewna bukowego, umieszczona jest na stożku mielącym i umożliwia ochronę aromatu oraz przechowywanie zapasów przypraw.

Instrukcja obsługi: żeliwo jest produktem naturalnym, dlatego wystarczy spłukać je gorącą wodą i użyć szczoteczki do naczyń, zwłaszcza, jeśli przetworzono w nim kwaśne produkty spożywcze, ponieważ mogą one prowadzić do korozji. Następnie, dobrze osusz ręcznikiem kuchennym. Od czasu do czasu natrzyj olejem kuchennym. Nie myj w zmywarce do naczyń.

  • Średnica: 8 cm
  • Materiał: żeliwo, drewno bukowe
  • Myć ręcznie
  • Osuszyć po umyciu, aby zapobiec rdzewieniu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Tarka żeliwna do przypraw, tłuczek z miseczką i bukową pokrywką Zassenhaus

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Zassenhaus dba o wysoka jakość produktów i bogaty know-how co pozwala jej osiągnać sukces i tworzyć wyjątkową ofertę funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W produktach marki Zassenhaus od pierwszego dotyku da się wyczuć jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane.

NEWSLETTER
@