Rondel z pokrywką, kość słoniowa, emalia porcelanowa Riess Avorio 1 Litr

Kod produktu: R-0730-011
  opinie: 0
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 309,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Rondel z pokrywką, kość słoniowa, emalia porcelanowa Riess Avorio 1 Litr. Szlachetny kolor kości słoniowej podkreśla najwyższą jakość naczyń kuchennych, przeznaczonych dla wszystkich, dla których ważna jest zarówno kolorystka jak i nowoczesne formy, i wysoka funkcjonalność. Naczynia emaliowane Riess Avorio z bardzo mocnym dnem do transferu ciepła ze stali, gwarantują szybkie podgrzewanie żywności. Uniwersalne zastosowanie na płytach kuchennych, szczególnie indukcyjnych, z ceramiki szklanej, kuchenkach elektrycznych, a także gazowych.

Klasyczne naczynia kuchenne produkowane w Austrii przez firmę Riess. Produkowane są z naturalnych minerałów. Są odporne na zadrapania, antybakteryjne i wyjątkowo łatwe w myciu. Ugotujesz w nich zdrowo a jednocześnie oszczędzasz energię. Zachowują smak i aromat potrawy.Wytrzymują wysokie temperatury (do 450°C), zalecana temperatura pracy do 220°C. Nie zmieniają koloru pomimo upływu lat. Naczynia można w 100% recyklingować. Powierzchnia naczyń jest ceramiczna i powstała poprzez połączenie m.in. kwarcu, potasu, sodu, żelaza i innych minerałów wypalonych w temperaturze 850°C.

Wykonany ręcznie ze stali szlachetnej powlekanej porcelanową powłoką, dlatego jest bezpieczny dla osób uczulonych na nikiel. Rondelek jest niezwykle trwały i odporny na szkodliwe działanie środków chemicznych. Oryginalna konstrukcja gwarantuje mniejsze zużycie energii podczas gotowania, a także sprawia że potrawy ujmują bogactwem smaków i aromatów. Można myć w zmywarce.

  • średnica: 16 cm
  • pojemność: 1 Litr
  • wysokość: 8 cm

Naczynia Riess Avorio są wytwarzane z naturalnych materiałów, odporne na zadrapania, antybakteryjne, oszczędne.

  • Materiał: stal szlachetna, ceramika
  • Zalecana temperatura maksymalna: 220oC

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Riess to rodzinna firma, która do dziewięciu pokoleń tworzy naczynia kuchenne w Ybbsitz w regionie Dolviertel w Dolnej Austrii. Początki sięgają 1550 roku. Od 1922 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości naczyń emaliowanych. Zalety emalii porcelanowej używanej do zdrowego gotowania i pieczenia zrobiły na nas wrażenie bardziej niż cokolwiek innego.

NEWSLETTER
@