Garnek mały z pokrywką 2,5 Litra Riess Smaragd zielona emalia porcelanowa

Kod produktu: R-0652-036
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 309,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Garnek mały z pokrywką 2,5 Litra Riess Smaragd zielona emalia porcelanowa. Emaliowany garnek kuchenny z ciężkim dnem i nierdzewną krawędzią wylewową. Gwarantuje szybkie podgrzewanie żywności. Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, zwłaszcza kuchenek indukcyjnych, ceramicznych, elektrycznych, gazowych i piekarników. Łatwy do utrzymania w czystości.

Garnek w pięknym, szmaragdowym kolorze. Wykonany ręcznie ze stali szlachetnej powlekanej porcelanową powłoką, dlatego jest bezpieczny dla osób uczulonych na nikiel. Garnek jest niezwykle trwały i odporny na szkodliwe działanie środków chemicznych. Oryginalna konstrukcja gwarantuje mniejsze zużycie energii podczas gotowania, a także sprawia że potrawy ujmują bogactwem smaków i aromatów. Można myć w zmywarce.

  • średnica: 18 cm
  • pojemność: 2,5 Litra

Naczynia Riess Smaragd są produkowane w naturalnych materiałów, odporne na zadrapania, antybakteryjne, oszczędne.

  • Materiał: stal szlachetna, ceramika
  • Zalecana temperatura maksymalna: 220oC

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Riess to rodzinna firma, która do dziewięciu pokoleń tworzy naczynia kuchenne w Ybbsitz w regionie Dolviertel w Dolnej Austrii. Początki sięgają 1550 roku. Od 1922 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości naczyń emaliowanych. Zalety emalii porcelanowej używanej do zdrowego gotowania i pieczenia zrobiły na nas wrażenie bardziej niż cokolwiek innego.

NEWSLETTER
@