Garnek z pokrywką 4 Litry, 24 cm Riess Corall emaliowany

Kod produktu: R-0658-034
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 345,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Garnek z pokrywką 4 Litry, 24 cm Riess Corall emaliowany. Naczynie emaliowane z ciężkim dnem i nierdzewną krawędzią wylewową. Gwarantuje szybkie podgrzewanie żywności. Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, zwłaszcza indukcyjnych, ceramicznych, elektrycznych, gazowych i piekarników. Łatwy do czyszczenia.

Stalowy garnek w pięknym pomarańczowo-czerwonym kolorze. Wykonany ręcznie ze stali szlachetnej powlekanej porcelanową powłoką, dlatego jest bezpieczny dla osób uczulonych na nikiel. Niezwykle trwały i odporny na szkodliwe działanie środków chemicznych. Oryginalna konstrukcja gwarantuje mniejsze zużycie energii podczas gotowania, a także sprawia że potrawy ujmują bogactwem smaków i aromatów. Można myć w zmywarce.

  • średnica: 24 cm
  • pojemność: 4 Litry
  • wysokość: 10,3 cm

Naczynia Riess Rosso są produkowane w naturalnych materiałów, odporne na zadrapania, antybakteryjne, oszczędne.

  • Materiał: stal szlachetna, ceramika
  • Zalecana temperatura maksymalna: 220oC

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Riess to rodzinna firma, która do dziewięciu pokoleń tworzy naczynia kuchenne w Ybbsitz w regionie Dolviertel w Dolnej Austrii. Początki sięgają 1550 roku. Od 1922 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości naczyń emaliowanych. Zalety emalii porcelanowej używanej do zdrowego gotowania i pieczenia zrobiły na nas wrażenie bardziej niż cokolwiek innego.

NEWSLETTER
@