Garnki i patelnia kość słoniowa, emalia porcelanowa Riess Avorio 5-części

Kod produktu: R-0558-011
  opinie: 0
CENA: 1 795,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Garnki i patelnia kość słoniowa, emalia porcelanowa Riess Avorio 5-części. Szlachetna kość słoniowa w naszej najwyższej jakości naczyniach kuchennych, przeznaczonych dla wszystkich, dla których ważna jest zarówno kolorystka jak i nowoczesne formy, i wysoka funkcjonalność. Naczynia emaliowane z bardzo mocnym dnem do transferu ciepła ze stali, gwarantują szybkie podgrzewanie żywności. Uniwersalne zastosowanie na płytach kuchennych, szczególnie indukcyjnych, z ceramiki szklanej, kuchenkach elektrycznych, a także gazowych.

Klasyczne naczynia kuchenne produkowane w Austrii przez firmę Riess. Produkowane są z naturalnych minerałów. Są odporne na zadrapania, antybakteryjne i wyjątkowo łatwe w myciu. Ugotujesz w nich zdrowo a jednocześnie oszczędzasz energię. Zachowują smak i aromat potrawy.Wytrzymują wysokie temperatury (do 450°C), zalecana temperatura pracy do 220°C. Nie zmieniają koloru pomimo upływu lat. Naczynia można w 100% recyklingować. Powierzchnia naczyń jest ceramiczna i powstała poprzez połączenie m.in. kwarcu, potasu, sodu, żelaza i innych minerałów wypalonych w temperaturze 850°C.

Komplet czterech funkcjonalnych garnków oraz patelni, w pięknym kolorze kości słoniowej. Wszystkie wykonane ręcznie ze stali szlachetnej powlekanej porcelanową powłoką, dlatego są bezpieczne dla osób uczulonych na nikiel. Garnki są niezwykle trwałe i odporne na szkodliwe działanie środków chemicznych. Ich oryginalna konstrukcja gwarantuje mniejsze zużycie energii podczas gotowania, a także sprawia że potrawy ujmują bogactwem smaków i aromatów. Można myć w zmywarce.

W skład zestawu wchodzą:

  • Garnek z pokrywką; średnica: 16 cm; pojemność: 2 Litry; wysokość: 11,5 cm
  • Garnek z pokrywką; średnica: 20 cm; pojemność: 4 Litry; wysokość: 14 cm
  • Garnek z pokrywką; średnica: 24 cm; pojemność: 6,5 Litra; wysokość: 16 cm
  • Garnek niski z pokrywką; średnica 20 cm; pojemność: 2 Litry; wysokość: 8,8 cm
  • Patelnia bez pokrywy; średnica: 28 cm; pojemność: 2,2 Litra, wysokość: 6,5 cm

Naczynia Riess Avorio są wytwarzane z naturalnych materiałów, odporne na zadrapania, antybakteryjne, oszczędne.

  • Materiał: stal szlachetna, ceramika
  • Zalecana temperatura maksymalna: 220oC

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Riess to rodzinna firma, która do dziewięciu pokoleń tworzy naczynia kuchenne w Ybbsitz w regionie Dolviertel w Dolnej Austrii. Początki sięgają 1550 roku. Od 1922 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości naczyń emaliowanych. Zalety emalii porcelanowej używanej do zdrowego gotowania i pieczenia zrobiły na nas wrażenie bardziej niż cokolwiek innego.

NEWSLETTER
@