Obieraczka ceramiczna kuchenna z obrotowym ostrzem Kyocera

Kod produktu: CP-20-BK
Marka: Kyocera
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 99,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Obieraczka ceramiczna kuchenna z obrotowym ostrzem Kyocera, która spełni większość pokładanych w niej oczekiwań. Ruchoma głowica pozwala na obieranie w trzech pozycjach: pionowej, poziomej i pod kątem 45 stopni. Obieraczka może służyć zarówno dla prawo jak i leworęcznych użytkowników. Bardzo wygodna i ergonomiczna rączka zdecydowanie ułatwia obsługę, kauczukowe wstawki zabezpieczają przed ześlizgiwaniem się rąk a ceramiczne ostrze chroni warzywa i owoce przed zmianą smaku, koloru i częściową utratą witamin. Jak głosi napis na opakowaniu - będzie to ostatnia obieraczka, jaką kiedykolwiek państwo kupili.

  • Szerokość ostrza: 4 cm
  • Długość: 16 cm
  • Ostrze ceramiczne: nie wchodzi w reakcję z żadnymi sokami, dzięki czemu warzywa i owoce zachowują większość witamin i nie zmieniają smaku; 10 x trwalsze od metalu; nie rdzewieje

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Obieraczka ceramiczna kuchenna z obrotowym ostrzem Kyocera

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-10-2021   Łukasz

Bardzo dobrej jakości obieraczka z ceramicznym ostrzem, które nie wpływa na jakość smaku obieranych warzyw. Staram się od dawna używać noże i wszelkie ostrza ceramiczne, bo różnica jest bardzo odczuwalna.


Kategorie, w których występuje produkt:

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@