Nóż do warzyw czarny 9 cm Wusthof Performer

Kod produktu: W-1061200409
Marka: Wusthof
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 859,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż do warzyw czarny 9 cm Wusthof Performer. Mały, wszechstronny nóż ze smukłym ostrzem i gładką krawędzią: ten nóż do warzyw jest przeznaczony do krojenia cebuli i ziół, a także jest przydatny do siekania, czyszczenia i dekorowania owoców i warzyw. Dzięki ostremu, spiczastemu ostrzu ten nóż do warzyw sprawdza się również jako nóż do oczkowania.

Czarne ostrze i rękojeść to to wyjątkowy design połączony z dynamicznym kształtem. Seria noży Performer WÜSTHOF sprawdza się podczas każdego użycia. Ultratwarde ostrze pokryte amorficznym węglem podobnym do diamentu (DLC) zapewnia zmniejszone tarcie i precyzyjnie ślizga się po miękkich i twardych składnikach spożyczych. Antypoślizgowa struktura rękojeści w kształcie plastra miodu gwarantuje ekstremalną kontrolę ruchu noża.

 • Powłoka węglowa zwiększa twardość powierzchni do wyjątkowego poziomu 104o Rockwella.
 • Uchwyt Hexagon Power ma antypoślizgową strukturę plastra miodu.
 • Wykuty z jednego kawałka stali nierdzewnej.
 • Wykonany w Solingen w Niemczech.
 • Czarny, ostry, niezrównany!

DLC zostało pierwotnie opracowane z myślą o ekstremalnych warunkach w podróżach kosmicznych i sportach motorowych; WÜSTHOF jest pierwszym producentem noży na świecie, który zastosował tę technologię w całkowicie kutym nożu.

Noże Performer ślizgają się po jedzeniu prawie bez tarcia, pełne rozpędu. Dzięki wyjątkowo niskiemu współczynnikowi tarcia i nieprzywierającej powłoce, cząsteczki po prostu staczają się z ostrza. Świeżo pocięte kawałki jedzenia, takie jak plasterki soczystej cebuli, zsuwają się: idealna sytuacja, gdy wymagana jest szybkość i precyzja w okresach intensywnej pracy w kuchni.

Ze względu na działanie hydrofobowe wszystkie płyny po prostu spływają, w tym kwasy z owoców cytrusowych, a także tłuszcze czy skrobie, takie jak te z ziemniaków. Po prostu wytrzyj ostrze po każdym użyciu, a urzekające ostrze będzie świecić jak nowe.

Najnowocześniejsza technologia i ponad 200 lat doświadczenia w tworzeniu noży idą w parze z naturalnym wyczuciem idealnego wyważenia noża. Zainspirowany doświadczeniem i pomysłami czterech entuzjastycznych profesjonalistów, którzy cenią wydajność we wszystkich dziedzinach życia. Opracowany przez projektantów i inżynierów, którzy dążą do tego, co nie do pokonania. Wyprodukowano w jednym z najnowocześniejszych na świecie zakładów produkujących noże.

Nóż idealny! Zapewniający najwyższą kontrolę cięcia! Nóż na całe życie!

 • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
 • Twardość ostrza: 104o HRC
 • Długość ostrza: 9 cm
 • Szerokość ostrza: 2 cm
 • Długość rękojeści: 10 cm
 • Długość całkowita: 19 cm
 • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nóż do warzyw czarny 9 cm Wusthof Performer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@