Narzędzia kuchenne na stojaku Elevate Silicone Joseph Joseph

Kod produktu: 10176
CENA: 279,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Narzędzia kuchenne na stojaku Elevate Silicone Joseph Joseph. Kompletny zestaw do mieszania, odcedzania oraz smażenia i gotowania potraw. W zestawie otrzymujesz łyżkę do mieszania, wąską łyżkę cedzakową oraz łopatkę z otworem, szpatułkę i łopatkę. Całość ustawisz na kuchennym blacie, na specjalnym stojaki z antypoślizgową podstawą.

Dzięki specjalnie wyprofilowanej rączce, nigdy więcej nie zabrudzisz blatu. Jej ergonomiczne wygięcie i obciążnik, utrzymują elastyczną główkę narzędzia ponad jego powierzchnią. Narzędzia zniosą wysokie temperatury gotowanej i smażonej potrawy.

Akcesoria kuchenne Elevate™ Silicone to seria produktów, która posiadaj sprytne podpórki utrzymujące Twoje powierzchnie w czystości podczas gotowania. Technologia Elevate™ zaprojektowana została w celu poprawy higieny i zmniejszenia bałaganu w kuchni.

  • Materiał: silikonowa główka odporna na temperaturę do +270oC, nylonowa rączka odporna na temperaturę do +200oC, wolna od BPA
  • Można myć w zmywarce, stojak przecierać wilgotną ściereczką
  • Nadaje się do powierzchni nieprzywieralnych
  • Uwaga: nie można pozostawiać akcesoriów Elevate Silicone w naczyniu podczas gotowania i smażenia. Aby zapobiec przebarwieniom, należy unikać kontaktu z silnymi barwnikami, takimi jak kurkuma.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Narzędzia kuchenne na stojaku Elevate Silicone Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@