Ceramiczny nóż szefa kuchni Kyocera Shin 18 cm

Kod produktu: ZK-180BK-BK
Marka: Kyocera
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 545,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ceramiczny nóż szefa kuchni Kyocera Shin o długości ostrza 18 cm. Zastosowanie szerokiej, cienkiej klingi pozwala błyskawicznie i dokładnie pokroić nawet najdelikatniejsze składniki. Lekka i doskonale wyważona konstrukcja sprawia, że monotonne zadania, jak siekanie ziół czy szatkowanie dużych warzyw, stają się dla kucharza mniej męczące.

Stosując noże ceramiczne, krojone produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku. Jak wiadomo, sałatę się rwie, ponieważ po kontakcie z metalem ciemnieje, ogórki obiera się z odpowiedniej strony, aby nie miały goryczki itd. Nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki (z każdej strony) oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze.

  • Długość ostrza: 18 cm
  • Długość całkowita: 32 cm
  • Waga: 94 g
  • Materiał: ceramika Kyocera Z212, twardością ustępująca jedynie diamentowi, ostrzona i wykańczana ręcznie
  • Rękojeść: tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ceramiczny nóż szefa kuchni Kyocera Shin 18 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@