Zestawy prezentowe Peugeot

Zestawy prezentowe Peugeot

Czas rozejrzeć się za prezentami świątecznymi. Wspólnie z marką Peugeot przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych zestawów prezentowych, wśród których z pewnością znajdziesz ten jeden jedyny... a może dwa?

Zestaw prezentowy młynki do soli i pieprzu Peugeot Duo Baya

prezenty świąteczne

Zestaw młynki do soli i pieprzu Peugeot Duo Baya składa się z dwóch drewnianych młynków pokrytych subtelną czerwienią. Otrzymujesz je w czerwonym opakowaniu prezentowym z dwiema, dodatkowymi nakrętkami z symbolem lwa.

Przeznaczone na: prezent świąteczny, prezent urodzinowy, pudełko upominkowe Peugeot to idealny prezent, aby zadowolić bliskich przyjaciół lub rodzinę.

Prezent świąteczny dla koneserów win

zestaw prezentowy na święta - korkociąg Vigne i nalewak Arros Peugeot

Jeśli poszukujesz prezentu dla miłośnika win to z pewnością będzie zachwycony tym wszystkim co zobaczy w tym zestawie! Zestaw podarunkowy został zaprojektowany tak, aby towarzyszył procesowi degustacji wina, od otwierania butelki do podania wina i zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do wyjątkowej degustacji.

To piękne pudełko upominkowe zawiera drewniany korkociąg Vigne i nalewak Arros Peugeot. Korkociąg Vigne może otworzyć każdą butelkę jednym ruchem. Gdy butelka zostanie otwarta, nalewak sprawi, że obsługa wina będzie łatwiejsza.

Limitowana edycja - młynek Peugeot Paris U-Select z pieprzem Tan Hoi

Młynek Peugeot Paris U-Select z pieprzem Tan Hoi - opakowanie prezentowe

Czy poszukujesz oryginalnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia? Zatrzymaj się i nie szukaj dalej. Limitowany zestaw upominkowy marki Peugeot, zawiera młynek w błyszczącym, czerwonym wykończeniu i słoiczek wypełniony wietnamskim, czarnym pieprzem. Korpus z drewna bukowego zdobi ikoniczny, czerwony kolor marki Peugeot. Oferując jasne, mocne i ciepłe czerwone wykończenie, młynek Paris z systemem u'Select doskonale zmieli czarny pieprz Tan Hoi i uwolni jego ciepły, drzewny aromat.

Podaruj go jako prezent na nowe mieszkanie, parapetówkę lub po prostu na specjalną okazję, dla miłośnika dobrego smaku.

Młynek Peugeot Paris U-Select z pieprzem Tan Hoi z Wietnamu (70 gram). Pieprz zebrany w Wietnamie oferuje drzewny, żywiczny i ciepły aromat. Charakteryzuje się ostrym, prostym, korzennym smakiem. Doskonale dopełni potrawy oparte na ziemniakach lub pomidorach, sałatce z soczewicy lub kapusty oraz oczywiście pięknym czerwonym mięsie.

Mały podarunkek firmowy - młynki do pieprzu i soli Peugeot Duo Bali

pudełko upominkowe Peugeot młynki do pieprzu i soli Duo BaliDokonaj samodzielnej zmiany w tych wyjątkowych młynkach! Wybierz błyszczące lub matowe wykończenie nakrętki i baw się kontrastami za pomocą dwóch, dołączonych zestawów, umieszczonych w tym limitowanym, czerwonym pudełku. 

Prezent świąteczny, prezent urodzinowy - pudełko upominkowe Peugeot to idealny sposób na udany prezent, aby zadowolić bliskich przyjaciół lub rodzinę.

Idealny prezent pod choinkę - czas na wino Peugeot

pudełko upominkowe Czas na wino PeugeotMiłośnicy wina będą zachwyceni tym wszystkim co otrzymają w jednym, wyjątkowym zestawie! Limitowany zestaw podarunkowy z akcesoriami winiarskimi Peugeot został zaprojektowany tak, aby towarzyszyć całemu procesowi degustacji wina, od otwierania butelki po konserwowanie wina i zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do wyjątkowej degustacji.

Czas na Whisky z Peugeot - zestaw do degustacji

Prezent na Święta Bożego Narodzenia do degustacji Czas na Whisky Peugeot

Kolory, aromaty, smaki ... ten zestaw jest kluczem do uwolnienia wszystkich sekretów whisky. Zawiera dwie szklanki do degustacji whisky, oraz dwie chłodzące podstawy ze skórzanymi podkładkami. Idealny prezent dla miłośników whisky single malt.

Razem z innym entuzjastą rozpocznij odkrywanie wszystkich tajemnic whisky! Zanim się zorientujesz, będziesz ekspertem od procesu wytwarzania whisky, jego kolorów, aromatów i smaków. Oba zestawy degustacyjne, które zaprojektowano tak, abyś mógł cieszyć się pełną gamą bogatych i złożonych aromatów whisky, a także degustacyjną książeczką, są idealnymi sojusznikami do włamywania się do intymnego i tajemniczego świata degustacji whisky.

Kiedy degustacja whiskey staje się sztuką i podróżą.

Scyzoryk Peugeot w skórzanym etui

zestaw upominkowy marki Peugeot - Scyzoryk w skórzanym etui Ixon PeugeotScyzoryk Peugeot - jego oryginalny projekt powstał w 1810 roku. Czysty, francuski design, eleganckie, łagodne krzywe i wyrafinowe wykończenie szarym tytanem, sprawiają, że jest to luksusowy produkt dla miłośników win. Korkociąg ma wbudowany otwieracz do butelek oraz niewielki nożyk, który może służyć do obcinania folii.

Komentarze (0)

napisz komentarz