Scyzoryk w skórzanym etui Ixon Peugeot opakowanie prezentowe

Kod produktu: PG-200626
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 209,00 zł
ILOŚĆ: -+

Scyzoryk w skórzanym etui Ixon Peugeot w opakowaniu prezentowym. Oryginalny projekt, który powstał w 1810 roku. Czysty design, eleganckie, łagodne krzywe i wyrafinowe wykończenie szarym tytanem, sprawiają, że jest to luksusowy produkt dla miłośników win. Korkociąg ma wbudowany otwieracz do butelek oraz niewielki nożyk, który może służyć do obcinania folii.

Nożyk kieszonkowy Ixon jest niezbędnym narzędziem dla osób podróżujących, sportowców i amatorów aktywności na świeżym powietrzu. Tak samo skuteczny, jak genialny Ixon, jest wyposażony w nóż do folii i korkociąg, gotowy na każdą okazję. Bezpieczna blokada ostrza, które tnie z nieskazitelną łatwością. Czysty design, eleganckie łuki i tytanowe wykończenie sprawiają, że jest to eleganckie narzędzie. Na tyle kompaktowy, aby wsunąć go do kieszeni. Korpus wykonany z Zamac, ostrze ze stali 440C, doskonała wydajność ostrzenia. Nóż Ixon zapewnia eleganckie odzwierciedlenie historycznej wiedzy Peugeota w zakresie pracy ze stalą.

  • Materiał: stal nierdzewna, skóra
  • Wymiary opakowania: 11,3 x 17 cm

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Scyzoryk w skórzanym etui Ixon Peugeot opakowanie prezentowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  15-11-2020   Jarek

Scyzoryk dobrze zapakowany, polecam.


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@