Wejdź jeśli nie masz pomysłu na walentynkowy podarunek

Wejdź jeśli nie masz pomysłu na walentynkowy podarunek

Drobny prezent na walentynki

Nie zawsze mamy pomysł na kolejny prezent, który zaspokoi gusta osoby obrarowywanej. Czasami wystarczy niewielki drobiazg, który jest tylko podkreśleniem tego, że pamiętamy. Wystarczy, że swoim wyglądem będzie nawiązywał do okazji, może to być na przykład prezent walentynkowy. Dzień św. Walentego jest doskonałą okazją, aby okazać uczucia osobie, którą kochamy. Dobrze będzie jak do biletu do kina czy teartu dołączymy jakiś drobiazg, który pozostanie na dłużej.

Przeszukując nasz sklep, odnajdujemy wiele drobnych produktów, które mogą spełnić się w roli małego, niezobowiązującego prezentu. Przykładem takiego pomysłu na walentynkowy drobiazg może być breloczek do kluczy o kształcie serca.

prezent walentynkowy - breloczek do kluczy

Stalowe serduszko o polerowanej, chromowanej powierzchni, która świetnie sprawdzi się w roli dodatku do kwiatów.

Jeśli jednak wolisz delikatniejsze gadżety to mamy wersję breloczka z czerwonej skóry. Cora marki Philippi to świetny dodatek do kluczy wybranki Twojego serca.

prezenty walentynkowe dla niego - Breloczek skórzany, czerwone serce

Kolejna nasza propozycja na prezent walentynkowy dla niej i dla niego to kubeczek porcelanowy, o kształcie ostatnio bardzo modnym, przypominającym jednorazowy kubek. Jednak w dobie podwyższania świadomości ekologicznej, eliminujemy ze swojego otoczenia wszelkie jednorazowe, plastikowe naczynia, a w zamian, kupujemy produkty wielokrotnego użytku. Kup kubek do kawy z porcelany z sercem.

Kubek porcelanowy do kawy serce - walentynkowe prezenty

W naszej ofercie przygotowaliśmy także mniejszą wersję, przeznaczoną dla miłośników małej czarnej, czyli mocnego espresso. Porcelanowy kubek do espresso Revol Serce znajdziesz tu.

Kino było, teatr będzie, a może książka? Dobra lektura to zawsze dobry pomysł jako oryginalny prezent walentynkowy. Do książki możemy dołączyć wyjątkową zakładkę, albo taką, własnoręcznie wykonaną, albo, jeśli nie mamy zdolności plastyczno-manualnych to stalową, zakończoną chromowanym aniołkiem.

prezenty walentynkowe dla niej - zakładka do książek anioł

Dla tych, którzy chcą połączyć ten wyjątkowy dzień z zaręczynami... polecamy stojak na biżuterię o kształcie chromowanej korony.

oryginalne prezenty walentynkowe- stojak na biżuterię korona

Mamy już wszystko, ale jak powiedzieć, że nasza wybranka jest najpiękniesza na świecie? A może lustereczko jej to powie? Żyjemy w czasach, w których nowoczesne oświetlenie LED wdziera się do wielu przedmiotów codziennego użytku. Amerykańska marka simplehuman to rozwoju luster kosmetycznych z podświetleniem LED. Oświtlają one twarz imitując naturalne światło, dzięki czemu makijaż będzie wyglądał dokładnie tak samo wewnątrz jak i na zewnątrz.

Lustro kosmetyczne z podświetleniem twarzy LED - idealny prezent dla niej

Podaruj swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent walentynkowy

Komentarze (0)

napisz komentarz