Lustro kosmetyczne z podświetleniem LED simplehuman różowe złoto

Kod produktu: ST3011
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 1 285,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Profesjonalne lustro kosmetyczne z automatycznie włączanym podświetleniem LED marki SimpleHuman. Duże lustro z 5-krotnym powiększeniem, wyposażone w dodatkowe, małe lusterko z powiększeniem 10-cio krotnym. Małe lusterko mocuje się za pomocą magnetycznej podstawy, na dużym lustrze, lub, jeżeli jest nieużywane, na tylnej obudowie lustra.

Dzięki współczynnikowi renderowania kolorów CRI wynoszącym - 90, system podświetlenia LED tru-lux, dokładnie symuluje pełne widmo kolorów naturalnego światła słonecznego, zapewniając tym dokładne odbicie najdrobniejszych szczegółów skóry.

Użycie specjalnie przygotowanej, darmowej aplikacji (simplehuman manage mirror) na telefon czy smartfon, pozwala wybrać i zapisać ustawienia z ponad 50.000 wariantów kolorystycznych. Lustro wyposażone jest w łączność Wi-Fi, dzięki czemu można uzyskać dostęp do jego inteligentnych funkcji. Aplikacja pozwala na zbadanie próbki światła z otoczenia za pomocą smartfonu i przeniesienie tych informacji do lustra, dzięki wbudowanemu systemowi Wi-Fi. Lustro wytworzy oświetlenie LED zgodne z przekazanymi danymi. Sprzyja to zrobieniu idealnego makijażu przystosowanego do konkretnego miejsca gdzie będziemy przebywać i aoszczędzi to przykrych makijażowych wpadek.

Dużej pojemności akumulater litowo-ionowy, pozwala na używanie lustra przez nawet 4 tygodnie po jednym, pełnym naładowaniu (przy standardowym użytkowaniu w domu). Diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Lustro można przechylać pod różnym kątem, a także regulować w pionie, dostosowując je w ten sposób do siebie.

Światło diod LED jest równomiernie rozpraszane po całym pierścieniu za pośrednictwem unikatowego układu mikroreflektorów, który zapobiega utracie światła i powstawaniu nierównomierności oświetlenia.

 • Średnica lustra: 20 cm
 • Średnica dodatkowego lusterka: 10 cm
 • Wysokość: 36 - 43,2 cm (w zależności od ustawienia lustra)
 • Szerokość: 23 cm
 • Głębokość: 13 cm
 • Powiększenie lustra podstawowego: 5x
 • Powiększenie lustra dodatkowego: 10x
 • Zasilanie: akumulator litowo-ionowy (pełne naładowanie wystarczy na 4 tygodnie użytkowania) - ładowanie za pomocą dołączonej ładowarki ze złączem USB
 • Jasność podświetlenia LED: 600 lux
 • Odcień LED: 90 CRI (symulacja naturalnego światła słonecznego)
 • Sterowanie aplikacją mobilną: TAK
 • Łączność: Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth® v4.0
 • Materiał: stal nierdzewna, szkło

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lustro kosmetyczne z podświetleniem LED simplehuman różowe złoto

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  19-07-2020   Monika

Profesjonalne lustro dla kosmetyczki, które będę używała w domu ;-) moje marzenie zostało spełnione, otrzymałam lustro od męża w prezencie ;-))) dziękuję sklepowi za dostawę w terminie ;-)


Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@