Zestaw prezentowy do degustacji Czas na Whisky Peugeot

Kod produktu: PG-266110
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Zestaw prezentowy do degustacji Czas na Whisky Peugeot. Kolory, aromaty, smaki ... ten zestaw jest kluczem do uwolnienia wszystkich sekretów whisky. Zawiera dwa zestawy do degustacji whisky, dwie chłodzące podstawy i jeden przewodnik degustacyjny. Idealny prezent dla miłośników whisky single malt.

Razem z innym entuzjastą rozpocznij odkrywanie wszystkich tajemnic whisky! Zanim się zorientujesz, będziesz ekspertem od procesu wytwarzania whisky, jego kolorów, aromatów i smaków. Oba zestawy degustacyjne, które zaprojektowano tak, abyś mógł cieszyć się pełną gamą bogatych i złożonych aromatów whisky, a także degustacyjną książeczką, są idealnymi sojusznikami do włamywania się do intymnego i tajemniczego świata degustacji whisky.

Kiedy degustacja whiskey staje się sztuką i podróżą.

Stalową podstawę schładzającą, należy przechowywać w zamrażarce przez kilka godzin, a następnie umieścić pod szkłem. Wlać whisky - kopuła wystająca w dnie szklanki powinna być wyższa niż whisky. Zaczekaj od 2 do 3 minut. Whisky schładza się do temperatury od 5 do 8 stopni Celsjusza, bez pośpiechu. Sięgnij po szklankę i obserwuj kolor. Powoli przenieś szklankę do nosa. Zamknij oczy. Odkryj aromaty, które się pojawiają (kształt szkła został specjalnie zaprojektowany, aby rozwinąć te aromaty). Smakuj z uwagą i troską. Czysta przyjemność.

  • Wysokość szklanek: 11 cm
  • Pojemność: 380 ml
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki, podkładki chłodzące + pudełko prezentowe
  • Dodatkowo otrzymasz przewodnik dla degustatorów
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie, stal nierdzewna, skóra
  • Wymiary opakowania: 19,1 x 27,8 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@