Zestaw podarunkowy Festiwal wina - korkociąg Vigne i nalewak Arros Peugeot

Kod produktu: PG-200633
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 18 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 189,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zestaw podarunkowy Festiwal wina - korkociąg Vigne i nalewak Arros Peugeot. Miłośnicy wina będą zachwyceni tym wszystkim co zobaczą w jednym zestawie! Zestaw podarunkowy został zaprojektowany tak, aby towarzyszył procesowi degustacji wina, od otwierania butelki do podania wina i zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do wyjątkowej degustacji.

To piękne pudełko upominkowe składa się z drewnianego korkociągu i nalewaka do win. To idealny prezent dla miłośników wina. Korkociąg Vigne może otworzyć każdą butelkę jednym ruchem. Gdy butelka zostanie otwarta, nalewak sprawi, że obsługa wina będzie łatwiejsza.

Korkociąg Peugeot Vigne jest stworzony dla Ciebie. Wykonany z bukowego drewna PEFC, z uchwytem przypominającym winorośl - wielką tradycję winnic. Korkociąg został wyprodukowany z największą starannością w fabryce Peugeot we Franche-Comté. Jest to zatem praktyczny korkociąg o wysokiej wydajności. Jego śruba działa tak, aby umożliwić łatwe usunięcie korka. Jest również wyposażony w całkowicie nowy, opatentowany system wyrzucania korka, który po pierwsze pozwala na wkręcenie korkociągu w sposób ciągły, po drugie całkowite usunięcie korka z butelki.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: metal, drewno bukowe, tworzywo sztuczne
  • Wysokość korkociągu: 18 cm
  • Wymiary opakowania: 19,3 x 13,9 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw podarunkowy Festiwal wina - korkociąg Vigne i nalewak Arros Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  10-08-2020   Dyra

doskonały zestaw na prezent, faktycznie to nie jest tylko slogan sklepu, zestaw przygotowany do wręczenia, pudełko w pięknej kolorystyce, korkociąg działa


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@