Prezent na rocznicę ślubu- 6 ciekawych pomysłów

Prezent na rocznicę ślubu- 6 ciekawych pomysłów

Rocznica ślubu – zarówno pierwsza, druga czy okrągła – jest wydarzeniem, które warto celebrować. Podpowiadamy, co można podarować z tej okazji. Wśród naszych pomysłów na prezent na rocznicę ślubu znalazły się zarówno drobiazgi, które mogą stanowić dodatek do większego prezentu, jak i przedmioty, które ucieszą samodzielnie.

Oprawione zdjęcia

Wspólna fotografia to doskonały prezent na rocznicę. Można wybrać ulubione zdjęcie ślubne albo zrobione np. podczas wspólnej podróży. Warto też zdecydować się na sesję zdjęciową niespodziankę, aby druga połówka zawsze miała przy sobie nasz portret. To popularny pomysł zwłaszcza na prezenty dla niego. A może zdecydować się na zdjęcie z odrobiną pikanterii? To pomoże podnieść na nowo temperaturę w związku – o ile fotografia nie znajdzie się na biurku w pracy. Warto wybrać odpowiednie, stylowe i trwałe ramki na zdjęcia. Ciekawą propozycją jest taca z miejscem na zdjęcia. Będzie ona idealna do podawania śniadań do łóżka.

Prezenty na rocznicę ślubu - taca z miejscem na zdjęcia Family Philippi

Taca z miejscem na zdjęcia Family Philippi, cena 199,00 złotych

Brelok z medalionem na zdjęcie

To pełen uroku drobiazg, który pozwoli mieć zdjęcie ukochanej osoby zawsze przy sobie. Eleganckie breloki wyposażone w ramki na zdjęcia są dostępne w rożnych formach: w kształcie serca, prostokątne i inne. Praktyczna forma breloka sprawia, że do doskonały sposób, aby medalion z fotografią nosił przy sobie również mężczyzna.

Prezent na rocznicę ślubu - Brelok do kluczy Serce Philippi ramka na zdjęcie + lusterko

Brelok do kluczy Serce Philippi ramka na zdjęcie + lusterko, cena 109,00 złotych

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu - Brelok do kluczy Ramka na zdjęcia Philippi

Brelok do kluczy Ramka na zdjęcia Philippi, cena 119,00 złotych

Prezent na rocznicę ślubu? Drobiazgi w kształcie serca!

Trudno znaleźć coś, co nadaje się na prezenty ślubne i rocznicowe bardziej niż przedmioty w kształcie kojarzonym z miłością. Szczególnie dobrze sprawdzą się jako prezenty dla niej, gdyż z pewnością będą często używane i noszone publicznie. Przykładowo, brelok do kluczy w kształcie serca to przedmiot piękny i praktyczny – może być używany również jako ozdobna zawieszka do torebki. Podobnie jak ramki na zdjęcia i breloki-medaliony może być dodatkiem do większego, ale mniej materialnego prezentu, np. wspólnej wycieczki.

Brelok do kluczy serce Cora Philippi

Brelok do kluczy serce Cora Philippi, cena 64,00 złotych

Akcesoria do wina

Eleganckie zestawy i pojedyncze akcesoria do wina sprawdzą się znakomicie jako prezent dla kogoś, kto gustuje w tym trunku i lubi praktyczne rozwiązania. Można podarować je swojemu małżonkowi, jeśli się z nich ucieszy. Sprawdzą się również jako prezent na rocznicę ślubu od gości zaproszonych na imprezę z tej okazji – dla przyjaciół czy rodziców.

Akcesoria barmańskie

Ucieszą każdego, kto uwielbia przyrządzać drinki! Bardzo często wybierane są jako prezenty dla niego na rożne okazje, jednak także i żona może pasjonować się przygotowywaniem koktajli. Ekskluzywne akcesoria barmańskie to nie to samo co podarowanie sprzętu kuchennego. Nie trzeba się bać, że zostanie to źle odebrane. To przede wszystkim coś luksusowego, związanego z czasem wolnym i pasją. Duszy towarzystwa, która zawsze błyszczy na imprezach, można podarować kilkuczęściowy zestaw barmański. Komuś, kto najlepiej wypoczywa w spokoju – kamienie do chłodzenia whisky.

Kamienie schładzające whiskey granitowe Sagaform 9 sztuk

Kamienie schładzające whiskey granitowe Sagaform 9 sztuk, cena 79,90 złotych

Designerskie przedmioty ozdobne

Stylowe dekoracje na biurko, do sypialni i do salonu również mogą się sprawdzić jako prezent na rocznicę ślubu. Cała sztuka polega na tym, aby wybrać coś, do czego druga połówka skrycie wzdychała albo brakuje jej do kompletu lub kolekcji. Może to być designerski wazon lub misa. Znakomite prezenty dla niej to praktyczne i estetyczne dodatki takie jak stojak na biżuterię.

Stojak na biżuterię Crown Philippi

Stojak na biżuterię Crown Philippi dwuczęściowy, cena 174,00 złotych

Komentarze (0)

napisz komentarz