Automatyczny obierak do szparagów Lurch

Kod produktu: LU-00010618
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 119,90 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Szparagi uznawane są za niezwykle wykwintne i iście królewskie warzywo zawierające wiele witamin (głównie B i C) i składników mineralnych (potas, magnez, fosfor oraz wapń). Znane są jako dodatek do potraw a także danie samo w sobie. W sztuce kulinarnej używane są od ponad 4000 lat! W Europie ich spożywanie zapoczątkowali Grecy i Rzymianie, a następnie trafiły na stoły Francji, Niemiec i Belgii. Głównymi producentami szparagów w Europie są: Holandia i Włochy.

Automatyczny obierak do szparagów marki Lurch - instrukcja obsługi: aby obrać szparaga wystarczy przepchnąć go przez otwór maszynki. System ruchomych ostrzy obierze go szybko i dokładnie, dostosowując się do jego rozmiaru i kształtu. Obierak przystosowany jest do mycia w zmywarce.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Flagową serią produktów, które firma ma w swojej ofercie, są formy silikonowe Lurch FlexiForm. Dostępne zarówno do pieczenia ciast, jak i tart, muffinek oraz ciasteczek lub pralin. Formy można myć w zmywarce, wypieki do nich nie przywierają. Wytrzymują zakres temperatur od -60 do +260°C – nadają się do pieczenia różnych rodzajów ciast i dań oraz do przechowywania w lodówce i zamrażarce. Specjalny silikon platynowy nie zmienia koloru, jest bezzapachowy i bezpieczny dla zdrowia.

NEWSLETTER
@