Zestaw prezentowy dla sommeliera Clavelin Peugeot

Kod produktu: PG-200725
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 60 kpl.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 169,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zestaw prezentowy dla sommeliera Clavelin Peugeot. Clavelin sommelier zawiera korkociąg kelnerski oraz pompkę próżniową i zatyczki do wina Epivac w pudełku prezentowym. Dwa podstawowe akcesoria barmańskie pozwalające docenić i utrwalić magię enologii. Odkorkowanie jednym ruchem ręki butelki wina za pomocą korkociągu Clavelin i jego opatentowanego mechanizmu (ze zintegrowanym nożem do folii i otwieraczem do butelek). Zachowanie świeżości wina w otwartej butelce, z pomocą pompki próżniowej Epivac i dołączonymi do niej dwoma nasadkami.

W tym pudełku, idealnym dla miłośników degustacji, znajdziesz korkociąg Clavelin sommelier w towarzystwie pompki próżniowej Epivac. Po łatwym otwarciu butelki, możesz zachować wino bez utraty jego aromatycznych właściwości.

Korkociąg Clavelin - kompaktowy i niezwykle pomysłowy, do wszystkich typów korków, wyposażony w opatentowany system, który otwiera butelkę jednym ruchem ręki. Ten sommelierski korkociąg zawiera nóż do folii oraz tradycyjny otwieracz do butelek.

Pompka próżniowa Epivac. Twoja otwarta butelka wina może być przechowywana przez kilka dni dzięki odpompowaniu z niej powietrza. To urządzenie wytwarza częściową próżnię w butelce, aby ograniczyć utlenianie wina. Epivacowi towarzyszą dwa korki do wina.

Marka Peugeot jest od ponad 100 lat synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Długość korkociągu: 14 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw prezentowy dla sommeliera Clavelin Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  30-03-2022   Grzegorz

Zestaw jest ok. Okazał się dobrym pomysłem na prezent.


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@