Korkociąg z podwójną dźwignią i otwieraczem do butelek Souverain Peugeot

Kod produktu: PG-200602
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 239,00 zł
ILOŚĆ: -+

Korkociąg z podwójną dźwignią i otwieraczem do butelek Souverain Peugeot. Opatentowany system wysprzęgania, w którym, w przeciwieństwie do standardowych korkociągów z zębatą przekładnią, skrzydełka pozostają podczas wkręcania w pozycji pionowej, dzięki czemu użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Korkociąg dwugłowicowy nowej generacji, który usuwa korek jednym ruchem.

Peugeot na nowo zaprojektował korkociąg skrzydłowy Souverain. Ten wyjątkowy otwieracz do wina z korkociągiem zawiera opatentowany system oparty na sprzęgle, zapewniający doskonałą przyczepność i wyjątkową wydajność. Opatentowany system pozwala na wkręcenie korkociągu w korek w sposób ciągły, przytrzymując jednocześnie dźwignie wzdłuż korpusu. Korzyści pod względem komfortu i wydajności są natychmiastowe. Odkręcanie jest również bezpieczniejsze dzięki procedurze, która umożliwia zablokowanie korka, a następnie jego upuszczenie bez konieczności jego dotykania. Będziesz go używać do otwierania wszelkiego rodzaju korków, a także do usuwania kapsli. Piękny, współczesny design łączy w sobie chromowany metal i czarny bakelit. Souverain jest gotowy do wręczenia jako upominek czy prezent, ponieważ jest dostarczany w ulepszonym opakowaniu upominkowym.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Wysokość: 20 cm
  • Materiał: metal, bakelit
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Korkociąg z podwójną dźwignią i otwieraczem do butelek Souverain Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  01-07-2020   Krzysiek

Korkociąg OK. Dodatkowy plus to ładne opakowanie.


Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@