Wędzarnia ogrodowa - grill węglowy 50 cm No.1 F50-S RÖSLE

Kod produktu: RO-25009

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Może zainteresują Cię nasze oferty specjalne?

Opis produktu

Wędzarnia ogrodowa - grill węglowy 50 cm No.1 F50-S RÖSLE. Konstrukcja umożliwia złożenie zarówno niewielkiego grilla kulowego jak i wędzarni do ryb, kurczaka, wędli, mięs czy innych produktów, które chcemy uwędzić. Jeśli jesteś miłośnikiem grillowania, w końcu spotkasz się z atrakcją wędzenia. Długie wędzenie ryb i mięsa możliwe jest na wiele sposobów, zwłaszcza w tradycji prawdziwego, amerykańskiego BBQ. Eksperci wiedzą, dlaczego: dania są wyjątkowo delikatne i mają wyjątkowy aromat. Ta wyjątkowa wędzarka zachwyca wysoką mobilnością, kompaktową budową i przekonującym designem. Oczywiście z dobrze przemyślaną funkcjonalnością, która w niczym nie ustępuje klasycznym wędzarniom. Doświadcz zupełnie nowych wrażeń, na przykład z ciągniętą wieprzowiną, wędzonymi żeberkami i lub długo wędzonym mostkiem.

Kompaktowy grill, który przetworzysz szybko na wędzarnię, sprawdzi się zarówno w ogrodzie przy domu jak i podczas wypadów za miasto na grilla ze znajomymi. Kompaktowe wymiary grilla ułatwiają jego przewożenie. Podobnie, jak pozostałe modele grillów marki RÖSLE, model no. 1 F50-S zachwyca wysokiej jakości konstrukcją opartą na dużych kołach, dolną półką na akcesoria do grillowania, wygodną wysokością roboczą i bardzo dużą powierzchnią grilowania, aż dwa razy 50 cm zapewniającą dużo miejsca do grillowania i obsługi. Szczególnie praktyczna jest uchylna pokrywa z zawiasem, co sprawia, że ​​nie trzeba jej zdejmować gdy chcemy dostać się do paleniska, dołożyć kolejne kawałki do grillowania czy zdjąć gotowe. Grill wyposażony jest w duży, czytelny termometr. Grill jest łatwy w utrzymaniu, w czystości. Jest gotowy do następnego użycia po zaledwie kilku prostych krokach.

W zestawie otrzymujesz stojak do wędzenia ryb oraz 6 haczyków do wędzenia. Zintegrowana misa na wodę o pojemności 7 litrów.

  • Średnica rusztu: 2 x 50 cm
  • Średnica kół: 20 cm
  • Wysokość robocza: 84 cm
  • Wysokość całkowita: 137 cm
  • Szerokość: 66,5 cm
  • Waga: 33,5 kg
  • Materiał: aluminium, stal emaliowana - powierzchnia błyszcząca, lakierowana proszkowo.
  • Wędzarnia dostarczana jest w formie częściowo złożonej. Całkowity montaż jest bardzo prosty i nie wymaga wiedzy technicznej czy użycia specjalistycznych narzędzi.
NEWSLETTER
@