Tłuczek do ziemniaków Vintage B Bois de Buyer

Kod produktu: D-2701-03
Marka: de Buyer
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 71,10 zł 79,00
Promocja obowiązuje do: 2021-12-05
ILOŚĆ: -+

Tłuczek do ziemniaków Vintage B Bois de Buyer. Zakrzywiony kształt ułatwia skuteczne rozgniatanie ziemniaków na delikatne puree. Rustykalny kształt, idealny do żelaznych lub stalowych garnków i patelni. Seria akcesoriów kuchennych B Bois marki de Buyer wprowadza ciepły i tradycyjny akcent do każdej kuchni. Wykonane we Francji ze stali nierdzewnej z wykończeniem vintage, z uchwytem wykonanym z drewna bukowego, impregnowanego woskiem pszczelim.

Zaleca się mycie ręcznie i nie wkładanie do zmywarki, głównie ze względu na drewnianą rączkę, którą można bardzo szybko zużyć. Po umyciu dobrze wysuszyć.

  • Materiał: stal nierdzewna - patynowana; drewno bukowe z certyfikatem PEFC z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony - impregnowane woskiem pszczelim
  • Wyprodukowana we Francji
  • Długość: 27 cm
  • Szerokość: 7,5 cm
  • Nie można myć w zmywarce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Tłuczek do ziemniaków Vintage B Bois de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  05-10-2021   123

jestem zadowolony


Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@