Talerz deserowy 16 cm, porcelanowy Revol Swell brązowy piasek

Kod produktu: RV-653515-6
Marka: Revol
CENA: 88,62 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Talerz deserowy 16 cm, porcelanowy Revol Swell brązowy piasek. Talerz o kształtach inspirowanych morzem i jego światem, stanowiący uzupełnienie modnej zastawy stołowej z serii Swell, w której masz możliwość wyboru między trzema, różnymi schematami kolorów dla designerskiej powierzchni bocznej, która jest elegancka i błyszcząca. Dzięki konstrukcji, która zapewnia również praktyczność, talerze Swell są odporne na kuchenkę mikrofalową i zmywarkę, a także piekarnik i zamrażarkę.

Niezależnie od tego, czy jesteś w wykwintnej restauracji, czy w lokalu inspirowanym bistro, każdy szczegół ma znaczenie, jeśli chce być postrzegany jako eleganckie i wyrafinowane miejsce. Dzięki kolekcji Swell od francuskiej marki Revol ta zastawa stołowa, inspirowana morskim światem, prowadzi Cię za rękę. Naginaj zasady, miksuj talerze o różnym zabarwieniu i twórz inne kreacje, daj się uwieść trzem, różnym kolorom z tej kolekcji: biały piasek, czarny lub brązowy piasek. Ta porcelanowa zastawa jest elegancka i błyszcząca, a jej projekt ma więcej niż jednego wielbiciela przez swój wyjątkowy urok. Więc nie powstrzymuj się! Pozwól sercu rządzić głową i wybierz tę kolekcję porcelany stołowej, którą można myć używana w zmywarce, mikrofalówce i zamrażarce.

Revol Swell to wyjątkowa kolekcja porcelanowej zastawy stołowej - pochwała morzu i jego kulinarnych bogactw. To inspirująca podróż, w której falowanie oceanów, mórz i piasek na plarzy ubarwi Twoją kreatywność. Kolekcja zastawy stołowej zaprojektowana z myślą o serwowaniu owoców morza. Innymi słowy, podróż kulinarna proponowana przez tą zastawę stołową zapowiada się dobrze. Więc idź dalej, to do ciebie należy zanurkowanie w wodzie i podążanie za pragnieniem serca. Daj się uwieść tej kolekcji porcelanowych talerzy, półmisków i miseczek.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów, gwarantowana wytrzymałość ponad 3000 cykli w zmywarce.

  • Materiał: porcelana
  • Średnica: 16 cm
  • Wysokość: 2 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Można myć w zmywarce - wytrzymałość ponad 3000 cykli
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Talerz deserowy 16 cm, porcelanowy Revol Swell brązowy piasek

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@