Talerz duży, płaski 31 cm, porcelanowy Revol Swell biały piasek

Kod produktu: RV-653522-2
Marka: Revol
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 217,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Talerz duży, płaski 31 cm, porcelanowy Revol Swell biały piasek. Morze, siła fal, niewyczerpane źródło inspiracji dla rzemieślników z Revol. Przedstawiamy płaski talerz obiadowy z kolekcji Swell, hołd złożony wszystkiemu, co przywołuje morze. Cała wiedza Revol skupiona w płaskim talerzu obiadowym , który jest cudownie błyszczący; subtelna gra światła i cieni w modnym designie, który rozświetli stół w Twojej jadalni. Kolekcja płaskich talerzy obiadowych, zaprojektowana z myślą o powrocie do wyrafinowania pięknie nakrytych stołów i podniesieniu wartości obiadów we wszystkich, wykwintnych restauracjach.

Od 1768 roku Revol projektuje zastawy stołowe, które spełniają oczekiwania szefów kuchni na całym świecie, którzy chcą udoskonalić swoje najbardziej pomysłowe przepisy kulinarne. Dzięki tej kolekcji Swell, inspirowanej światem morskim, rzemieślnicy Revol stworzyli płaskie talerze obiadowe, które są delikatne i jednocześnie błyszczące, w trzech, eleganckich kolorach White Sand, Black Sand, a nawet Brown Sand. Wszystko to oznacza, że ​​możesz swobodnie bawić się konwencją i odważać się mieszać nie tylko kolory, ale i kształty. Od kwadratowego talerza do płaskiego talerza, odważ się iść prosto na wysokość swoich pragnień, wybierając płaskie talerze obiadowe, które przyciągną uwagę gości i zachwycą personel kuchenny, ponieważ są również odporne na zamrażanie, zmywarkę i piekarnik. Te płaskie talerze obiadowe przywołują na myśl morze, wyjątkową okazję, aby wnieść powiew świeżego powietrza do Twojego wystroju jadalni.

Revol Swell to wyjątkowa kolekcja porcelanowej zastawy stołowej - pochwała morzu i jego kulinarnych bogactw. To inspirująca podróż, w której falowanie oceanów, mórz i piasek na plarzy ubarwi Twoją kreatywność. Kolekcja zastawy stołowej zaprojektowana z myślą o serwowaniu owoców morza. Innymi słowy, podróż kulinarna proponowana przez tą zastawę stołową zapowiada się dobrze. Więc idź dalej, to do ciebie należy zanurkowanie w wodzie i podążanie za pragnieniem serca. Daj się uwieść tej kolekcji porcelanowych talerzy, półmisków i miseczek.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów, gwarantowana wytrzymałość ponad 3000 cykli w zmywarce.

  • Materiał: porcelana
  • Średnica: 31 cm
  • Wysokość: 3,4 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Można myć w zmywarce - wytrzymałość ponad 3000 cykli
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Talerz duży, płaski 31 cm, porcelanowy Revol Swell biały piasek

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  23-06-2021   Canvas

Piękna seria zastawy stołowej. Powoli sobie ją kompletuję, i za każdą dostawą z tego sklepu jestem coraz bardziej zadowolona! Pozdrawiam,


Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@