Szklanki do piwa Beer Basic Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki

Kod produktu: SH-120012
CENA: 66,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szklanki do piwa Beer Basic Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki. Odpowiedni kształt do rozwinięcia i utrzymania pianki piwnej. Delikatnie zakrzywiony kształt, lekko rozszerzony u góry zapewnia doskonałą przyjemność podczas delektowania się pysznym piwem. Szkło użyte w produktach serii Basic Bar zaprojektowane zostało z myślą o profesjonalnych barach i restauracjach.

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 0,45 Litra
  • Wysokość: 21,7 cm
  • Średnica: 7,4 cm
  • Materiał: szkło krysztalowe
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklanki do piwa Beer Basic Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@