Zestaw prezentowy do whisky Schott Zwiesel Limited Edition

Kod produktu: SH-120737
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 619,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zestaw prezentowy do whisky Schott Zwiesel Limited Edition. Przeznaczony na prezent zestaw, do testowania smaku whisky. Elegancki szlif na karafce oraz szklankach sprawia, że ich użytkowanie jest wielką przyjemnością. Grube, ciężkie dno, izoluje niską temperaturę kostek lodu od ciepła dłoni. Zestaw dla miłośników whisky, idealny na prezent!

W skład zestawu wchodzą:

  • karafka do whisky 0,7 Litra - 1 sztuka
  • szklanki 369 ml - 2 sztuki
  • opakowanie prezentowe

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw prezentowy do whisky Schott Zwiesel Limited Edition

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  07-02-2022   Aleksandra

Mąż mega zadowolony.

  16-05-2021   Frank

Galerialimonka to dobry sklep internetowy, dziękuję za atrakcyjny rabat na kolejne zakupy.


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@