Kieliszki Gin Tonic Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki

Kod produktu: SH-120017
CENA: 66,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszki Gin Tonic Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki. Duże kieliszki na solidnej nóżce zaprojektowanej z myślą o profesjonalnych barmanach i restauracjach. Eleganckie i jednocześnie praktyczne szkło nadaje się również do każdego baru w domu. Kształt nóżek dodaje szczególnego uroku solidnym kielichom.

W skład zestawu wchodzą:

  • kieliszki do drinków gin z tonikiem, pojemość: 710 ml - 2 sztuki
  • opakowanie prezentowe

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki Gin Tonic Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@