Kieliszki do wina Taste Premium Schott Zwiesel Limited Edition - 18 sztuk

Kod produktu: SH-121868
CENA: 365,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszki do wina Taste Premium Schott Zwiesel Limited Edition - 18 sztuk. Klasyczne kieliszki do wina niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Taste. Ponadczasowy kształt kielichów opartych na solidnej nóżce jest jednocześnie elegancki i trwały. Seria Taste przeznaczona jest do codziennego użytku. W skład zestawu wchodzą:

  • kieliszki do wina białego, pojemność: 356 ml - 6 sztuk
  • kieliszki do wina musującego, pojemość: 283 ml - 6 sztuk
  • kieliszki do wina czerwonego, pojemność: 497 ml - 6 sztuk
  • opakowanie prezentowe

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Materiał: szkło krysztalowe
  • Ilość w zestawie: 18 sztuk
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do wina Taste Premium Schott Zwiesel Limited Edition - 18 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@