Zestaw kieliszków do wina Pure Schott Zwiesel Limited Edition - 6 sztuk

Kod produktu: SH-121312
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 239,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zestaw kieliszków do wina Pure Schott Zwiesel Limited Edition - 6 sztuk. Sześć, najwyższej klasy kieliszków przeznaczonych zarówno dla koneserów jak i świadomych, ambitnych amatorów. Proste kształty kielichów opartych na eleganckiej nóżce, pasują każdej aranżacji zastawy stołowej. W skład zestawu wchodzą:

  • kieliszki do wina białego, pojemność: 408 ml - 2 sztuki
  • kieliszki do wina musującego, pojemość: 215 ml - 2 sztuki
  • kieliszki do wina czerwonego, pojemność: 700 ml - 2 sztuki
  • opakowanie prezentowe

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Materiał: szkło krysztalowe
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw kieliszków do wina Pure Schott Zwiesel Limited Edition - 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-07-2021   Dominika

Świetnej jakości, wygodny kształt, jestem zadowolona


Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@