Szklanki do degustacji piw aromatycznych

Kod produktu: PG-250447
Marka: Peugeot
CENA: 139,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szklanki do degustacji piw aromatycznych Bierissime Peugeot. Ten zestaw upominkowy składa się z dwóch szklanek o pojemności 330 ml przeznaczonych dla miłośników aromatycznych, żywych i pełnych piw. Szklanki Aromas & Flavours firmy Peugeot zostały zaprojektowane z wiedzą profesjonalnego degustatora piwa, aby zapewnić doskonałe wrażenia smakowe takich piw jak Indian Pale Ale (IPA), pale ale i bitter.

Idealny prezent dla miłośników aromatycznego piwa

Zestaw Aromas & Flavours Peugeot to idealny prezent na urodziny, Dzień Ojca, a nawet Boże Narodzenie. Zestaw ten składa się z dwóch szklanek do piwa o pojemności 330 ml, dwóch eleganckich podstawek i przewodnika wyjaśniającego, jak powstaje piwo, a także wielu porad degustacyjnych naszego piwnego eksperta.

Szklanki Aromas & Flavours są częścią kolekcji Bierissime, którą Peugeot opracował wraz z Elisabeth Pierre, międzynarodową ekspertką w degustacji piwa. Kolekcja składa się z trzech kieliszków, które zostały stworzone w celu podniesienia doznań degustacyjnych dla określonego stylu piwa poprzez ukazanie jego aromatycznych i organoleptycznych właściwości. Szklanki Aromas & Flavors są produkowane w Europie i mają specjalnie zaprojektowany kształt, aby podkreślić piwa z dominującymi nutami kwiatowymi, warzywnymi lub owocowymi, a także pikantnymi aromatami, takimi jak IPA i bitters. Jakie są ich specyficzne cechy? Lekko wąska i zwężająca się czasza, aby uchwycić pełnię aromatów piwa, profil w kształcie komina chroniący i doskonale uwalniający aromaty i zapachy chmielu oraz szeroka, zaokrąglona podstawa, aby wykorzystać pełny bukiet smaków.

Ten zestaw upominkowy zawiera:

  • dwie szklanki do degustacji piwa o pojemności 330 ml
  • dwie podstawki
  • przewodnik z poradami Elisabeth Pierre dotyczącymi degustacji, serwowania i przechowywania piw (w języku angielskim)
  • Szklanki

Idealne na prezent dla entuzjastów piwa!

  • Pojemność: 330 ml
  • Wysokość: 20 cm
  • Materiał: szkło
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki - cena za komplet
  • Wyprodukowane w Europie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklanki do degustacji piw aromatycznych

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@