Pojemnik metalowy na lunch Retro z zatrzaskami Kuchenprofi czerwony

Kod produktu: KU-1001461418
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 99,90 zł
ILOŚĆ: -+

Pojemnik metalowy na lunch Retro z zatrzaskami Kuchenprofi czerwony. Lekka sałatka z kuskusu lub pełnoziarnisty chleb z piersią kurczaka i sałatką, podawana z kilkoma pomidorami Nasch. Może to również być w twoim pudełku na lunch od KÜCHENPROFI. A kiedy twoi koledzy wpadają w śpiączkę po posiłku na stołówce, Ty zaczynasz z pełną energii, drugą połowę dnia. Lub weź przekąskę w parku.

Lunchboxy, nawet w szkole lub w sporcie, są dobrą alternatywą dla oferty jedzenia z kiosku. W aluminium, zawartość pozostaje świeża przez długi czas, można ją wypełnić w nocy. Zamknięcia trzymają się mocno. Przegroda utrzymuje porządek wewnątrz. Otwarty na nowe? Następnie daj się złapać ukochanemu lub potomstwu pudełko z niespodzianką.

Kolorowy anodowany, pokrywa z silikonową uszczelką, pudełko ze zmienną przegrodą z tworzywa sztucznego, do przechowywania różnych produktów spożywczych.

  • Wymiary: 18 x 12 cm
  • Wysokość: 6 cm
  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pojemnik metalowy na lunch Retro z zatrzaskami Kuchenprofi czerwony

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji.

NEWSLETTER
@