Lunchbox mini pojemnik ON THE GO Good Grips OXO 0,25 Litra

Kod produktu: 11257300MLNYK
Marka: OXO
CENA: 67,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szczelny lunchbox mini pojemnik ON THE GO Good Grips OXO 0,25 Litra - idealny do pracy, szkoły, w podróży. Naczynie zmieści małą porcję sałatki lub podwójną kanapkę - idealną ilość na lunch dla głodomora.

Dzięki podzieleniu pojemnika na dwa naczynia - miseczkę oraz talerzyj, bardzo łatwo oddzielić jedzenie suche od wilgotnego (utrzymując np. chrupkość pieczywa), jednocześnie zyskując więcej wolnego miejsca (pojemnik 2w1).

Krystalicznie przezroczysta pokrywa wykonana z wytrzymałego tritanu, posiada cztery zaczepy blokujące gwarantujące szczelność pojemnika. Naczynie wykonane jest z tworzywa, które nie wchodzi w reakcje z jedzeniem, nie ma wpływu na smak żywności, charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością na uderzenia i stłuczenia.

Wyposażone w silikonową uszczelkę, którą łatwo zdjąć do mycia.

Pojemnik NIE MUSI być używany jako dwupoziomowy - zachowa szczelność również jako jedno, głębokie pudełko. Produkt wolny od BPA. Można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce (po otwarciu) oraz przechowywać w zamrażalniku.

  • Materiał: Tritan, tworzywo sztuczne, silikon
  • Szerokość: 15 cm
  • Długość: 15 cm
  • Wysokość: 6,5 cm
  • Pojemność: 0,25 Litra
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lunchbox mini pojemnik ON THE GO Good Grips OXO 0,25 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@