Młynek do kawy, orzechów, przypraw, elektryczny ADE

Kod produktu: AD-KA 1805
Marka: ADE
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 339,90 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do kawy elektryczny ADE. Solidny, minimalistyczny, wytrzymały i łatwy w obsłudze młynek do wielu zadań kuchennych wymagających mielenia. Możesz go obsługiwać jednym przyciskiem, poziom zmielenia zależy od długości pracy. Wyposażony w dwa pojemniki ze stali nierdzewnej z ostrzami o różnych funkcjach:

 • podwójne ostrze z ramieniem mieszającym do mielenia i siekania produktów suchych, takich jak orzechy, ziarna kawy i przyprawy.
 • poczwórne ostrze do kruszenia i mieszania również wilgotnych produktów, takich jak zioła, marynaty, pesto i sosy.

Wszystko w kuchni kręci się wokół świeżości i aromatu - młynek do przypraw i do kawy firmy ADE wyczarowuje kolorowe, ziołowe dodatki, wyrafinowane pesto i świeżą kawę w na stole w ciągu kilku sekund. Elegancki rozdrabniacz błyskawiczny z wysokowydajnymi nożami, miele i miesza wilgotne i suche przyprawy i zioła z prędkością 27000 obrotów na minutę. Mielenie, siekanie, zacieranie i mieszanie odbywa się bardzo prosto za pomocą przycisku. Decydującym czynnikiem jest czas trwania procesu mielenia: im dłużej młynek do przypraw mieli, tym drobniejszy jest rezultat. Dopasowana pokrywa z zamkiem bagnetowym i silikonową uszczelką bezpiecznie i szczelnie zamyka pojemniki. Młynek ma solidną obudowę ze stali nierdzewnej i jest wyposażony w dwa pojemniki ze stali nierdzewnej z wyjątkowo ostrymi ostrzami ze stali nierdzewnej: pojemnik Duo ma dwustronnie mielący nóż do siekania i mielenia suchych składników, takich jak orzechy, kawa i przyprawy. Pojemnik do mielenia Quattro ma czteroskrzydłowy, uniwersalny nóż do siekania i miksowania świeżych produktów, takich jak zioła do pesto, marynat i dipów. Każdy z dwóch pojemników do mielenia młynka do przypraw ma pojemność 300 ml.

Pokrywka z silikonową uszczelką zapewnia czystą pracę. Gumowe nóżki zapewniają stabilność i ochronę blatu. Z młynkietm otrzymujesz dwa pojemniki do mielenia wykonane ze stali nierdzewnej, każdy o pojemności 300 ml, pokrywkę z uszczelką silikonową i wyjątkowo ostre ostrza ze stali nierdzewnej (jako dwusieczne i czteroskrzydłowe noże udarowe).

 • Wysokość: 24 cm
 • Średnica: 11,5 cm
 • Waga: 1,53 kg
 • Pojemność: 2 x 300 ml
 • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, silikon
 • Zintegrowany nawijacz kabla do oszczędzania miejsca
 • Moc: 300W
 • Prędkość: 27.000 obr./min.
 • Zasilanie: 220-240V
 • Certyfikat GS do bezpiecznej pracy
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek do kawy, orzechów, przypraw, elektryczny ADE

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  25-10-2021   Adriana

Polecam ten młynek, a miała różne.

  07-06-2020   Michał

dobry młynek


Wagi kuchenne i łazienkowe ADE. Niemiecka marka, która stała się synonimem słowa 'waga'. Znane i rozpoznawalne wagi o różnym przeznaczeniu. Kup swoją wymarzoną wagę kuchenną czy łazienkową.

NEWSLETTER
@